Конкурс дитячих малюнків «Я хочу стати...»

30.05.2011

У травні під егідою Страхової компанії "Теком-Життя" пройшов конкурс дитячих малюнків "Я хочу стати..." серед учнів 1 - 4 -х класів у Дніпропетровську.

Ми хотіли дізнатися чим цікавляться наші діти, які у них цінності, і мрії про майбутнє. На наш заклик надсилати малюнки відгукнулося багато хлопців, в офіс компанії надійшло понад 100 малюнків.

Проаналізувавши отримані роботи, ми побачили, що дітлахи мріють стати професіоналами у різних сферах діяльності. У лідерах виявилися спеціальності - лікарі, вчителі, художники. Хлопчики в основному обирають чоловічі професії - це космонавти, будівельники, були і кумедні - наприклад, агент 007. Дівчатка - лікарі, ветеринари, дизайнери. Один з найменших учасників нашого конкурсу мріє стати плавцем - чемпіоном.

Урочисте нагородження переможців пройшло в офісі філії "Дніпропетровський", куди були запрошені учасники конкурсу та їхні батьки. Директор СК "Теком-Життя" Ганна Василівна Ярема, вручала нагороди, поспілкувалася і з батьками хлопців, детально розповівши про переваги накопичувального страхування дітей.

Маленькі переможці були нагороджені дипломами та подарунками від СК "Теком-Життя".

За словами Ганни Яреми, керівництво СК "Теком-Життя" і надалі планує проводити різні конкурси та свята для дітей у всіх філіях компанії..

Ось наші переможці:
У номінації "Симпатія Теком" - Савенко Микита
У номінації "Збірка відгуків" - Лемішко Діана
У номінації "Найбільш яскравий" - Антипова Еліна
У номінації "Найбільш веселий" - Житник Ліза
У номінації "Найбільш відважний" - Єрмолов Олександр
У номінації "Найбільш мужній" - Ляшен Ігор
У номінації "Найбільш діловий" - Івченко Костя
У номінації "Найбільш спортивний" - Курбатов Сергій
У номінації "Дівчинка-казка" - Оберенок Настя