День народження Страхової компанії «Теком-Життя» !

27.05.2011

Чудовий привід для урочистості - День народження Страхової компанії "Теком-Життя"!

27 травня 2011 Страхова компанія "Теком-Життя" святкує свій восьмий День народження. Це не тільки наше свято, але і наших клієнтів, партнерів, для яких "Теком-Життя" стала надійною опорою, як у бізнесі, так і в житті.

Вісім років нашої роботи стали роками звершень, перемог, формування команди професіоналів, яка здатна вирішувати серйозні питання в будь-яких фінансових умовах. СК "Теком-Життя" постійно активно розвиває власну агентську мережу, яка на сьогоднішній день представлена у шести містах України і продовжує зростати. Компанія зробила великий крок вперед у своєму розвитку, демонструючи темпи зростання, і в даний час займає гідні місця серед страхових компаній, що підтверджується підсумками рейтингових досліджень Insuranse Top.

"Хочеться подякувати Вам, дорогі партнери, клієнти за плідну співпрацю. Сподіваюся, що наступні роки роботи нашої компанії принесуть ще більше взаємовигідних рішень, ми докладемо всі зусилля, щоб і надалі Ви відчували нашу підтримку і впевненість у майбутньому", - каже Ганна Ярема, директор СК "Теком-Життя".

"Ми не прагнемо укласти якомога більше договорів, не женемося за кількістю, для нас в пріоритеті - якість нашої роботи. - Підкреслює Президент Страхової групи "Теком" Едуард Стась, - наші клієнти повинні бути завжди впевнені в правильності вибору страхової компанії, незважаючи ні на які потрясіння в країні."