На честь 5 -річчя СК «Теком-Життя»...

05.06.2008

27 травня 2008 ЗАТ Страхова компанія "Теком-Життя" відзначила свій 5-річний ювілей. У свій час компанія була однією з перших, хто зайнявся страхуванням життя в Південному регіоні України, але за ці 5 років її сфера діяльності значно розширилася і тепер СК "Теком-Життя" має філії практично у всіх великих регіонах країни. За даними Страхового рейтингу "Insurance Top" за кілька років "Теком-Життя" увійшла у 15 кращих компаній України по страхуванню життя. Згідно з дослідженням рейтингового центру "Експерт Україна" ЗАТ СК "Теком-Життя" отримала найвищу рейтингову оцінку стійкості - Ааа і увійшла до групи лідерів найстійкіших та інформаційно відкритих компаній України, а також стала членом профільного комітету даної організації. Компанія на даний момент є членом правління Ліги Страхових організацій України. Все це і багато іншого, безсумнівно, дозволяє віднести СК "Теком-Життя" до еліти українських страховиків, які займаються таким благородним бізнесом, як страхування життя.

Свій перший ювілей компанія відзначила дуже душевно, весь колектив СГ "Теком" скоїв захоплюючу подорож в українську Венецію - місто Вилкове. У перший вечір була проведена урочиста вечеря, на якій президент компанії Едуард Стась і директор Андрій Сінкевич відзначили почесними знаками та цінними подарунками найбільш заслужених співробітників. Серед них були особливо виділені люди, які працюють в СК "Теком- Життя" з першого дня її заснування - це головний бухгалтер Башилова О.А., начальник відділу актуарних розрахунків Вохмін В.Н., керуюча справами Ігнатова В.А. та інші. Другий день подорожі був повністю присвячений відпочинку, колектив насолоджувався казковою природою біосферного заповідника, була здійснена теплохідна прогулянка до нульового кілометру Дунаю. Висадка на зеленому острові дозволила всім скуштувати справжньої рибальської юшки, місцевого вина "Новак" й відчути смак справжнього фіточаю.

До наступного 5-річчя СК "Теком-Життя" готова увійти з новими напрацюваннями, страховими програмами, які, на думку керівництва компанії, будуть гідно оцінені майбутніми клієнтами.