СК «Теком-Життя» взяла участь у семінарі «Актуарна практика страхування життя»

06.08.2007

СК "Теком-Життя" взяла участь у другому із запланованих шести семінарів з актуарних питань, проведеному проектом Tacis "підтримка страхового ринку України", що проходив 23-27 липня в Києві. Лектором на семінарі був пан Грехем Лаффрум, Старший актуарій проекту Tacis. Пан Лаффрум є випускником математичного факультету Кембриджського університету і дійсним членом Британського інституту актуаріїв.

Прийнявший участь у роботі семінару начальник відділу математичних розрахунків СК "Теком-Життя" Володимир Вохмін, оперативно ознайомив співробітників свого відділу з викладеним на семінарі матеріалом.

"Ми завжди орієнтуємося на довгострокову перспективу, на підвищення професійного рівня своїх кадрів - це запорука нашого успіху і благополуччя наших клієнтів", - каже президент СГ "Теком" Едуард Стась.

На засіданні Держкомфінпослуг, що пройшов 25.06.07 в м.Київ, були прийняті розпорядження №7534 та №7535, на підставі яких Володимир Вохмін та Андрій Работников отримали свідоцтва на право займатися актуарними розрахунками в страхуванні життя і завіряти їх. Відзначимо, що в Україні за останні роки це - перша видача подібних свідоцтв.

Цей успіх - закономірний результат наполегливої цілеспрямованої праці. У такому складному та динамічному виді бізнесу, як страхування, будь-яка компанія без наявності у її співробітників спеціальних знань і навичок приречена на фіаско. І тим приємніше констатувати той факт, що в страховій компанії "Теком-Життя" на сьогоднішній день працюють вже три актуарія, що володіють правом займатися актуарними розрахунками в страхуванні життя і завіряти їх.