СК «Теком-Життя» розпочала реалізацію проекту «Золоті весілля Одеси».

10.07.2006

СК "Теком-Життя" розпочала реалізацію проекту "Золоті весілля Одеси". З цього року під патронатом компанії будуть проходити ювілейні ("золоті") весілля одеситів, що переступили півстолітній ювілей спільного подружнього життя.

Першою подружньою парою, чиє "золоте" весілля пройшло 1 липня 2006 в Палаці одружень м.Одеси стала сім'я М.А.Гутаховой (заслужений працівник культури України ) і Д.І.Гутахова (Президент асоціації "Україна-Ізраїль", а також асоціації жертв Голокосту).

Дана подія була широко висвітлена в ЗМІ м.Одеси, завдяки чому ювіляри змогли отримати привітання з усіх куточків України. Від компанії "Теком-Життя" на церемонії був присутній Президент страхової групи "Теком" Едуард Стась, який вручив винуватцям торжества іменні страхові поліси, а також дисконтні картки "Карта Життя", які надають можливість отримання єдиної 10% знижки в мережі підприємств, установ, організацій пов'язаних зі сферою охорони здоров'я та здорового способу життя. Такий подарунок, вважає Президент групи, буде гарною підмогою "молодятам" в їх подальшому спільному житті.

"Поряд з розвитком програм накопичувального страхування життя, широкими можливостями недержавного пенсійного забезпечення, суб'єктами якого є компанії зі страхування життя, ми намагаємося брати участь в різних акціях людяності, турботи і уваги до людей, котрі пройшли довгий життєвий шлях і потребують особливої підтримки та уваги", - повідомив на урочистостях Президент СГ "Теком" Едуард Стась.