СК «Теком-Життя» взяла участь у Міжнародній конференції на тему «Актуарне забезпечення діяльності страхової компанії»

10.06.2006

СК "Теком-Життя" взяла участь у роботі Міжнародної конференції "Актуарне забезпечення діяльності страхової компанії", яка проходила 1 червня 2006 року та організаторами якої стали Ліга страхових організацій України спільно з Київським Національним Університетом ім. Т.Шевченка та Товариством актуаріїв України. У конференції брали участь і виступили з доповідями представники органів державної влади; професійних організацій та вищих навчальних закладів; міжнародних експертів у галузі актуарних технік, ключових експертів і учасників проектів Європейської Комісії Tacis та TEMPUS, керівників і фахівців провідних страхових компаній України.

В даний час приблизно з 400 страхових компаній, що працюють на ринку України, лише близько 20 користуються послугами актуаріїв для проведення страхових розрахунків. Така ситуація, серед низки інших причин, обумовлена недосконалістю законодавчої бази, яка сьогодні практично ніяк не обговорює діяльність страхових математиків. Держкомісія з регулювання ринків фінансових послуг веде активну роботу над новою редакцією Закону "Про страхування", в якому передбачений розділ, що стосується діяльності актуаріїв, тому європейський досвід та європейські стандарти в цій області найбільш цінні для вітчизняного страхового ринку.

СК "Теком-Життя" з початку своєї діяльності користується послугами фахівців з актуарних розрахунків, що беруть участь у калькуляції страхових тарифів, резервів та інших необхідних страхової компанії розрахунків.

"На Заході надійність страхової компанії, її стабільність і платоспроможність багато в чому залежить від кваліфікації та здібностей актуаріїв, працюючих в ній. Що стосується страхового ринку України, то, я думаю, також і від далекоглядності і прозорливості керівників компаній, які прийняли рішення йти до європейських і світових стандартів в організації актуарних розрахунків усередині своїх підприємств", - говорить начальник відділу математичних розрахунків СК "Теком- Життя" Володимир Вохмін, який прийняв активну участь у роботі Конференції.