Страхова компанія «Теком-Життя» (Одеса) провела в січні ряд великих виплат за довгостроковими накопичувальними корпоративними договорами страхування життя.

28.01.2014

Страхова компанія «Теком-Життя» (Одеса) провела в січні ряд великих виплат за довгостроковими накопичувальними корпоративними договорами страхування життя.

Загальна сума виплат за ризиком «дожиття» склала більше 5 300 тис. грн. Більше 5 мільйонів гривень отримали 388 співробітників декількох підприємств, які уклали корпоративні договори накопичувального страхування життя зі Страховою компанією «Теком -Життя» 10 років тому. Протягом зазначеного періоду роботодавці сумлінно дотримувалися умови договору і забезпечували своїх працівників страховим захистом, на випадок смерті і дожиття.

Страхова компанія «Теком -Життя» висловлює подяку за надану довіру і довгострокову співпрацю тим підприємствам, які незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, не згорнули свої соціальні програми для співробітників.

«2014 рік стане для СК «Теком-Життя» показовим, оскільки саме в 2004 році укладалися найбільші корпоративні договори. 10 років тільки на перший погляд здаються великим терміном, але час минає дуже швидко.
     На жаль, по завершенні цих виплат, ніхто з наших компаній-клієнтів не буде укладати нові договори, в силу нових особливостей податкового законодавства України. Введення ЄСП відбиває у підприємств бажання продовжувати роботу з таким цікавим і вигідним (як у всьому світі) фінансовим інструментом під назвою накопичувальне страхування життя. А економіка держави не буде підживлюватися так званими «довгими» грошима. На жаль, наш законодавець цього не розуміє або не хоче розуміти, але якщо найближчим часом він не виправить цю ситуацію, то корпоративне страхування життя в Україні буде повністю зведено до нуля протягом найближчого часу.
     Нам хотілося б сподіватися, що в 2014 році ВРУ таки прийме до уваги доводи страхового ринку, світовий досвід і зробить все для того, щоб ринок страхування життя не помер, а почав своє відродження як це вже було в 2003 році»,

- заявив Президент СК «Теком- Життя» Едуард Стась