27 травня Страхова компанія «Теком -Життя» відзначає своє перше 10-річчя.

27.05.2013

10 років тому компанія «Теком -Життя» впевнено і активно заявила про себе на ринку страхування життя в Південному регіоні України. За час свого існування «Теком -Життя» стала стабільною класичною страховою компанією, яка працює з корпоративними клієнтами та фізичними особами. На сьогоднішній день компанія є надійним партнером для своїх клієнтів. Її стабільність підтверджується входженням в ТОП-20 лайфових компаній України за фінансовими показниками, зростанням інвестиційного доходу та виплатами клієнтам. 10 років успіху обумовлені максимальною орієнтацією на потреби клієнтів, а також роботою над постійним підвищенням якості страхових послуг.

«Компанія «Теком-Життя» стоїть зараз перед новим етапом свого розвитку, ми постараємося зробити все необхідне для розширення діяльності компанії на ринку страхування життя. Основним пріоритетом для нас зараз є розвиток агентської мережі, підвищення рівня професіоналізму та страхової грамотності наших агентів і відповідно підвищення фінансової культури наших клієнтів.
     Дуже хочеться вірити, що в найближчому майбутньому в нашій країні приживеться досвід цивілізованих країн, і у кожної сім'ї з'явиться свій особистий фінансовий консультант. Саме тому зараз ми працюємо в цьому напрямку.
     Я щиро дякую колективу за професіоналізм, за вірність компанії. Нашим клієнтам і партнерам я висловлюю вдячність за довіру і плідну співпрацю, саме завдяки вам і для вас ми постійно вдосконалюємось і прагнемо досягти вершин майстерності»,

- повідомив президент СК «Теком- Життя» Едуард Стась в своєму святковому зверненні до колег і партнерів.